Laureaci olimpiad przedmiotowych na szczeblu krajowym

Wykaz uczniów naszej szkoły- uczestników, laureatów olimpiad przedmiotowych na szczeblu krajowym 1980-2006.

Rok Imię i nazwisko Dziedzina
1980 Roman Marczak mechanizacja rolnictwa
1982 Helena Rzeźnikowska produkcja zwierzęca
1983 Zenon Nogalski
Cezary Głuszenia
Mieczysław Urbański
Tadeusz Fiedurek
produkcja zwierzęca
produkcja zwierzęca
produkcja roślinna
produkcja roślinna
1984 Jolanta Kujtkowska
Grzegorz Nogalski
Stanisław Kołodziej
prod. zwierzęca (II miejsce )
prod. zwierzęca (VII miejsce)
prod. zwierzęca (III miejsce)
1985 Wojciech Lewicki
Andrzej Skóra
Jarosław Trzpil
Filarski Jan
Gadzikowski Zbigniew
prod. zwierzęca (III miejsce)
prod. zwierzęca
prod. roślinna
prod. roślinna
mechanizacja rolnictwa
1986 Elżbieta Dygulska
Zenon Miętkiewicz
Coch Piotr
Wojciech Roczniak
prod. zwierzęca(VII miejsce)
prod. zwierzęca(XXIV miejsce)
prod. roślinna ( XXXIII miejsce)
prod. roślinna (XXXIV miejsce)
1987 Magdalena Maciejewska
Adam Urban
Tomasz Pasek
Sławomir Straszewski
prod. zwierzęca(XXX miejsce)
prod. zwierzęca (XII miejsce)
prod.roślinna(XIII miejsce)
prod. roślinna(XIV miejsce)
1988 Dariusz Grzenkowitz
Arkadiusz Hajduk
Janusz Kubacki
Jarosław Poreda
Edward Gadzikowski
prod. zwierzęca(II miejsce)
prod. zwierzęca (XVII miejsce)
prod. roślinna (XXIII miejsce)
prod. roślinna(XXVII miejsce)
mechanizacja (XX miejsce)
1989 Arkadiusz Daczkowski prod. roslinna(VII miejsce)
1990 Sławomir Ilek
Wojciech Sowiński
Rafał Baumgart
prod zwierzęca (I miejsce)
prod. roślinna(VI miejsce)
mechanizacja(XXIII miejsce)
1991 Marcin Szulc
Roman Marecki
Roman Kołodziej
prod zwierzęca (II miejsce)
prod. zwierzęca(VII miejsce)
prod. roślinna(VI miejsce)
1992 Barbara Kasprzykowska
Adam Prządka
Małgorzata Figiel
prod. zwierzęca
prod. roślinna
prod. roślinna
1993 Jacek Wierzbicki
Leszek Juszkiewicz
Piotr Obczyński
prod zwierzęca(XXXI miejsce)
prod. roślinna(XII miejsce)
mechanizacja
1994 Anna Majchrzak prod. zwierzęca(VII miejsce)
1996 Józef Szeligowski prod. zwierzęca(XVI miejsce)
1997 Mirosław Śliwka mechanizacja
2000 Paweł Góra prod. zwierzęca(XXI miejsce)
2001 Łukasz Pfeifer żywienie i gosp. domowe
2002 Łukasz Pfeifer
Marcin Herman
Sławomir Peszka
Magdalena Gross
żywienie i gosp. dom.(I miejsce)
żywienie i gospod.dom.(VII miejsce)
prod zwierzęca(XII miejsce)
olimp. wiedzy o UE(II miejsce)
2003 Miłosz Folinski żywienie i gosp. dom.(IX miejsce)
2006 Marek Reiwer
Magdalena Szatkowska
Łukasz Noga
prod zwierzęca (I miejsce)
żywienie i gosp.dom.(V miejsce)
mechanizacja(III miejsce)
2007 Noga Łukasz
Lisewski Piotr
Wiśniewski Bartosz
Witucki Damian
Moskal Kazimierz
mechanizacja(I miejsce)
prod zwierzęca(III miejsce)
żywienie i gosp.dom.(IV miejsce)
agrobiznes(VII miejsce)
produkcja roślinna(VIII miejsce)
2008 Andrzej Małkowski
Małgorzata Jesionkowska
mechanizacja
żywienie i gosp.dom.
2010 Monika Małkowska
Paweł Kasperski
agrobiznes
mechanizacja
2013 Natalia Długosz żywienie człowieka i gospodarstwo domowe (XII miejsce)

Zapisz

Zapisz

Zapisz



Szkoła

Zespół Szkół CKP Grubno jest położony w bliskiej odległości od Chełmna. Dzięki bezpośredniej lokalizacji przy drodze krajowej nr 1 szkoła ma dogodny dojazd ze wszystkich kierunków.

W naszej szkole średniej uczy się młodzież z wielu okolicznych miejscowości np. Chełmno, Świecie, Chełmża, Papowo Biskupie, Unisław, Kijewo Królewskie, Lisewo, Starogród, Brzozowo.