24 czerwca uczniowie klasy 3 TŻ uczestniczyli w zajęciach integracyjnych. W programie znalazło się wykonywanie floralnych bransoletek z żywych kwiatów, gry grupowe oraz wspólne spożywanie lodów i słodkości połączone z rozmowami z wychowawcą. W spotkaniu uczestniczyło również kilkoro uczniów klasy 4 TAH. Dodatkową atrakcję zapewniła uczennica klasy 4 TAK, Kira, która specjalnie na ten dzień przygotowała i wykonała kilka autorskich utworów, akompaniując sobie na gitarze. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze i były doskonałą okazją do integracji oraz wspólnego spędzenia czasu. Na zakończenie wychowawca życzył wszystkim uczniom bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji oraz zasłużonego odpoczynku.







