II Zawody w wyciskaniu na ławce poziomej „Power” 2009

Już po raz drugi w ZS CKP w Grubnie odbyły się zorganizowane przez nauczyciela języka angielskiego Krzysztofa Jaruszewskiego zawody w wyciskaniu na ławce poziomej ‘Power’. Do zawodów zostało zakwalifikowanych 10 uczniów.

 

 

 

Wszyscy zawodnicy wykazali się niebywałą wola walki.
Ogromnych emocji dostarczyła dogrywka, w której zmierzyło się dwóch uczniów z najlepszymi wynikami.

Sponsorem II zawodów ‚Power” jest firma Fitmax oraz organizator zmagań uczniów Krzysztof Jaruszewski

 

Od organizatora najlepsi otrzymają pamiątkowe medale oraz dyplomy:



Sędzia pomocniczy (Wojtek) wraz z Lucyną przygotowują nagrody dla zawodników…

 

Grupa technicza (Rafał i Damian) przygotowuje ławeczkę…


Publiczność i zawodnicy zajmują miejsca…

No i rozpoczynamy walkę!

    

Najprzyjemniesza część zawodów czyli wręczanie nagród.

Końcowa klasyfikacja wygląda następująco:

I miejsce – Dawid Trzciński (70kg) —> 25 powtórzeń (w dogrywce 21 powtórzeń)
II miejsce – Paweł Kirys (75kg) —> 25 powtórzeń (w dogrywce 13 powtórzeń)
III miejsce – Mariusz Dźwigała (70kg) —> 23 powtórzenia
IV miejsce – Łukasz Dzikowski (65kg) —> 21 powtórzeń
V miejsce – Andrzej Małkowski (65kg) —> 19 powtórzeń
Maciej Łepek (70kg) —> 19 powtórzeń
VII miejsce – Łukasz Kirys (75kg) —> 18 powtórzeń
VIII miejsce – Wojciech Grobelski (70kg) —> 13 powtórzeń
Adam Szczurek (90kg) —> 13 powtórzeń
X miejsce – Tomek Beszczyński (55kg) —> 4 powtórzenia

 Pełna relacja z zawodów

Galeria zdjęć z zawodów

Filmy z zawodów

Informacje prasowe dotyczące zawodów:

Serdecznie gratuluję wszystkim zawodnikom osiągniętych rezultatów.
Zapraszam do udziału w kolejnych zawodach!

Organizator zawodów

Krzysztof Jaruszewski
.



Szkoła

Zespół Szkół CKP Grubno jest położony w bliskiej odległości od Chełmna. Dzięki bezpośredniej lokalizacji przy drodze krajowej nr 1 szkoła ma dogodny dojazd ze wszystkich kierunków.

W naszej szkole średniej uczy się młodzież z wielu okolicznych miejscowości np. Chełmno, Świecie, Chełmża, Papowo Biskupie, Unisław, Kijewo Królewskie, Lisewo, Starogród, Brzozowo.