Gala Sportu w Chełmnie. Nagrodzono sportowców i trenerów

VIII Powiatową Galę Mistrzów Sportu zorganizowano w sali koncertowej Państwowe Szkoły Muzycznej w Chełmnie.

Nagrodzeni sport młodzieżowy:
1. Mikołaj Brylewski – bramkarz UKS „Szkółka Piłkarska” Chełmno członek reprezentacji województwa kujawsko-pomorskiego, która zdobyła tytuł Mistrza Polski.
2. Mateusz Bylica – MLKS „Nadwiślanin” Chełmno: mistrz okręgu w biegu na 3000 m, zdobywca 5 miejsca na Halowych Mistrzostwach Polski juniorów na 2000m, 5 zawodnik Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na 3000m.
3. Monika Cieślewicz – Stowarzyszenie Sportów Wodnych „Dragon” w Chełmnie:
trzykrotna srebrna oraz trzykrotna brązowa medalistka Mistrzostw Europy w kategoriach junior open i junior mixed, srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Polski, brązowa medalistka Długodystansowych Mistrzostw Polski Juniorów w kategorii open mikst.
4. Martyna Dziadkowiec – LUKS Chełmno: srebrna medalistka Mistrzostw Polski kadetek w mikście, brązowa medalistka Mistrzostw Polski kadetek w deblu, 5 miejsce na Mistrzostwach Polski kadetek indywidualnie, 3 złote medale na Mistrzostwach Województwa kadetek – indywidualnie, drużynowo, debel, srebrna medalistka Mistrzostw Województwa kadetek w mikście.
5. Kacper Grajewski – Klub Motorowy „WISŁA”: pierwszy wicemistrz Pucharu Polski w klasie Junior Cross Country.
6. Jakub Kołodko – Młodzieżowy Chełmiński Klub Koszykówki: zawodnik reprezentacji województwa kujawsko-pomorskiego, która zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski w kategorii młodszych kadetów, mistrz województwa w drużynie kadetów.
7. Paulina Miszczak – Chełmiński Klub Karate Kyokushin: mistrzyni Polski Juniorek w Kumite w kategorii open.
8. Jakub Ossowski – MLKS „Nadwiślanin” Chełmno: 5 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów w biegu na 3000m z przeszkodami, dwukrotny złoty medalista Mistrzostw Polski LZS: na 2000m z przeszkodami i na 3000m.
9. Paweł Pasiński – MLKS „Nadwiślanin” Chełmno: brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w rzucie dyskiem, rekordzista okręgu, członek kadry Polski juniorów, 5 wynik w Europie i 9 na świecie w rzucie dyskiem o wadze 1,5kg, złoty medalista Igrzysk LZS.
10. Bartosz Piotrowski – „Unisław Team” jako reprezentant województwa kuj.-pom. zdobył tytuł wicemistrza Polski w kategorii U-14, uznany za najlepszego bramkarza w tej kategorii wiekowej, z drużyną klubową w kategorii U-16 zajął 5. miejsce w Mistrzostwach Polski.

Trenerzy roku

Jan Kensik – trener w Miejskim Ludowym Klubie Sportowym „Nadwiślanin” Chełmno i Ludowym Uczniowskim Klubie Sportowym LUKS Grubno,
– Krzysztof Krause – trener drużyny Rugby Klub Unisław – mistrza ekstraligi w rugby siedmioosobowym

Gazeta Pomorska 4 marca 2011



Szkoła

Zespół Szkół CKP Grubno jest położony w bliskiej odległości od Chełmna. Dzięki bezpośredniej lokalizacji przy drodze krajowej nr 1 szkoła ma dogodny dojazd ze wszystkich kierunków.

W naszej szkole średniej uczy się młodzież z wielu okolicznych miejscowości np. Chełmno, Świecie, Chełmża, Papowo Biskupie, Unisław, Kijewo Królewskie, Lisewo, Starogród, Brzozowo.